Profolan

Profolan – czy działa, efekty, cena, doświadczenia

Dzisiejszy wpis będzie dotyczył problemu, o którym nie lubimy rozmawiać, i którego się wstydzimy, choć dotyka on praktycznie całego społeczeństwa. Komplikacje związane z łysieniem trapią każdego, niezależnie od zawodu, płci czy nawet wieku! Mamy znajomych, którym zakola pojawiały się już po maturze, ale są też tacy, którzy zaczęli poważnie tracić włosy po czterdziestce. Objawów jest wiele, a przyczyn jeszcze więcej. Może to być kwestia niewłaściwej diety, niezdrowego trybu życia, stresującej pracy. Mogą to też być złe geny (łysiejecie tak jak wasz ojciec?), powikłania po problemach ze skórą głowy, niewłaściwa pielęgnacja. Niska higiena, używanie szkodliwego szamponu, brak stosowania odżywki. Mógłbym tak wymieniać. Kto ma czas dbać o to wszystko? Warto zainteresować się tematem i poszukać środka, który może nam pomóc walczyć z tak licznymi problemami. Moją propozycją, na którą niedawno natrafiłem, i która w mojej opinii może zdziałać wiele jest Profolan.

Profolan opinie

Profolan opinie

Zapytałem kilku znajomych o to, co sądzą o tym suplemencie diety. Wiem, że zaczęli go stosować, i sami mi go polecili. Poniżej zamieszczam kilka z ich opinii, abyście otrzymali pełniejszy obraz tego, jak działa ten środek.

Marcin:

Profolan to środek, który pojawił się na polskim rynku zupełnie niedawno i wziął go absolutnym szturmem. Importowany ze Stanów Zjednoczonych preparat przynosi bardzo przekonujące efekty po paru tygodniach stosowania. Trzy miesiące po rozpoczęciu kuracji mogę z pewnością powiedzieć, że nie żałuję wydanych (i tak niewielkich) pieniędzy. Dzięki niemu moja pewność siebie poszła niesamowicie w górę, a kompleksy związane z włosami schowałem do szuflady.

Profolan testPaweł:

Co ważne, jego działanie jest kompleksowe, i odpowiada na problemy męskiego łysienia, które mają źródło w bardzo zróżnicowanych czynnikach. To kompleksowa mieszanka składników – nieważne więc, czy jest to kwestia złej diety czy niewłaściwej higieny skóry głowy. Profolan mierzy się z każdym z tych problemów.

Bartosz:

Nie ma w tym żadnej chemii, same naturalne składniki! Dzięki temu skóra głowy, a także same włosy się nie przetłuszczają. Unikniecie dzięki temu również wszelkich środków ubocznych, bo w Profolanie znajdują się same składniki pochodzące z roślin oraz minerałów. Dawkowanie jest wręcz banalne – wystarczy zażywać dwie tabletki dziennie do posiłku. Popijcie tylko wodą. To nie jest żaden olejek czy balsam, którego nakładanie może długo trwać. Nie zostaje to też na włosach zostawiając nieprzyjemnie tłustego uczucia.

Profolan Cena

Myślicie pewnie, że na środek bogaty w tak wiele środków potrzeba będzie wydać mnóstwo pieniędzy. Uspokoję was jednak. Ceny Profolanu nie trzeba się bać. Zwłaszcza, jeśli porównacie go z innymi środkami dostępnymi na rynku. Co ważne, żaden nie może się równać z tym produktem pod względem szerokości działania. Dzieje się tak, ponieważ Profolan działa od środka organizmu, wzmacniając włos od środka.

Nowoczesny kompleks Grow3 stanowi połączenie ekstraktów z pokrzywy, l-cysteiny oraz skrzypu polnego. Profolan bogaty jest również w dodatkowe składniki, takie jak minerały i witaminy silnie wpływające na siłę i kondycję włosa. Co ważne, podczas jego stosowania unikamy wszelkich efektów ubocznych takich jak zmiana koloru włosów. Dodatkowo, Profolan jest inhibitorem hormonu DHT odpowiedzialnego za łysienie. Dzięki temu zatrzymane zostaje jego działanie, a dodatkowym skutkiem będzie powstawanie nowych włosów.

Profolan cena

Pojawianie się efektów zostało klinicznie potwierdzone u 90% mężczyzn, którzy zaczęli stosować Profolan. Co ważne, różnica pojawiała się z czasem, i zależała od każdego indywidualnego organizmu. Średni wzrost włosa w skali miesiąca to około 1,3 centymetra, aczkolwiek widoczne są w tym względzie wahania. Dlatego u niektórych walka z łysiną może trwać dłużej, lub krócej niż kilka tygodni. Po trzech miesiącach efekty będą jednak zdecydowanie zauważalne. Sam musiałem czekać ponad 10 tygodni. Ale później porównałem sobie zdjęcia z zeszłorocznych wakacji, i zdałem sobie sprawę z tego, że poprawa była ogromna.