Titanodrol

Titanodrol – składniki, efekty, opinie

Umięśnione sylwetki mężczyzn, które widzimy w telewizji czy internecie, są dla przeciętnego faceta nie do osiągnięcia. To, co tam widzimy to efekty wieloletnich treningów, bardzo restrykcyjnej diety, różnorakich odżywek, świetnej genetyki, a często też środków dopingujących. Drugim Arnoldem Schwarzeneggerem raczej nie zostaniemy, ale mamy szansę być wysportowanym gościem, za którym będą się oglądać na ulicy kobiety. Jak do tego dojść? Po pierwsze regularne treningi minimum 3 razy w tygodniu wykonywane z głową, a przynajmniej na początku pod okiem trenera. Zła technika ćwiczeń spowoduje kontuzje stawów i mięśni, przez które będziemy musieli na jakiś czas zrobić przerwę w treningach. Trener wskaże najlepsze ćwiczenia dla osiągnięcia naszych celów, a dodatkowo powie ile serii i powtórzeń powinniśmy wykonywać. Równie bardzo ważną rzeczą jest zbilansowana dieta, która będzie zawierała odpowiednie ilości białka, węglowodanów i tłuszczy. Jeśli będziemy jeść za mało białka, a za dużo węglowodanów i tłuszczy to oprócz mięśni będzie nam przybywało tkanki tłuszczowej. Ostatnia rzecz to odpowiednie odżywki. Wypróbowałem wiele, ale najlepsze efekty daje mi suplement na budowę masy mięśniowej Titanodrol. Dlaczego? Przeczytaj poniższy tekst.

Titanodrol opinieTitanodrol skład

Titanodrol tak jak inne odżywki łączy ze sobą działanie różnych składników. To przede wszystkim Kwas D-asparaginowy (DAA), Beta-alanina, L-arginina i buzdyganek naziemny. Kwas D-asparaginowy naturalnie zwiększa poziom testosteronu, dzięki któremu będzie szybciej budował masę mięśniową. Beta-alanina odpowiada za efektywność treningu. Dzięki niej będziesz szybciej się regenerował, co pozwoli na mocniejsze i dłuższe treningi. Dodatkowo wspomaga równowagę kwasowo-zasadową. L-arginina również zwiększa efektywność treningów i reguluje poziom hormonu wzrostu. Dzięki stymulacji tlenku azotu ułatwi transport składników odżywczych i tlenu do tkanek. Buzdyganek naziemny znany jest ludzkości od bardzo dawna. Poprawia przepływ krwi w mięśniach, dostarcza do nich więcej tlenu. A przede wszystkim zwiększa poziom testosteronu, który jest kluczowy do budowania dużej masy mięśniowej.

Titanodrol opinie

Na komentarze w internecie na temat różnych produktów trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Są tam wpisy sponsorowane przez producentów i sprzedawców, ale także przez konkurencje czy zwykłych hejterów. Dlatego czytając wpisy na forach i komentarzach na temat Titanodrolu odsiewałem te skrajne: pozytywne i negatywne. Nie wierzę, że w ciągu dwóch miesięcy stosowania jakichkolwiek odżywek (nie sterydów), można uzyskać 10 kilogramów czystej masy mięśniowej. Dlatego do tego typu wypowiedzi byłem nastawiony sceptycznie i je odsiewałem. Większość osób, które kupiły ten produkt, uzyskały w ciągu pół roku przyrosty 5-10 kilogramów. To wynik możliwy do osiągnięcia, a przy tym robiący wrażenie. Podkreślano, także zwiększoną energię na treningu i szybszą regenerację. Osoby te nie czuły zmęczenia mimo treningów cztery-pięć razy w tygodniu. Często szybka regeneracja ma największy wpływ na nasze postępy, bo pozwala na cięższe treningi. Około 90-95% komentujących było zadowolonych z efektów uzyskanych dzięki Titanodrolowi i uważało go za najlepszy suplement na budowę masy mięśniowej, jaki kiedykolwiek stosowali.

Titanodrol cena

Istnieją trzy warianty cenowe. Dwa opakowania za 179 złotych (drugie w promocji), trzy za 339 złotych i sześć za 457 złotych. Najbardziej opłacalne są warianty z dwoma (90 złotych za jedno) lub sześcioma opakowaniami (około 76 złotych za jedno). Kupując sześć opakowań za 457 złotych, będziemy mieli zapas suplementu na pół roku.

Titanodrol cena

Titanodrol podsumowanie

Chodzisz od wielu miesięcy na siłownie i nie widzisz żadnych efektów? Jeśli odpowiednio trenujesz i masz mądrze rozpisaną dietę, przyczyną może być brak odpowiednich odżywek. Wspomagają one organizm w trakcie treningu, jak i po nim, przyspieszając regeneracje. Na rynku jest wiele produktów przyspieszających budowę masy mięśniowej. W mojej opinii najlepszy z nich to Titanodrol. Jak na efekty, które daje, jego cena jest naprawdę atrakcyjna. Jeśli uważasz, że brakuje Ci odpowiedniego suplementu, wspomagającego treningi na siłowni, to polecam Titanodrol.