Titans Rage

Titan’s Rage – Efekty, Test, Opinie

Dobrze zbudowane ciało z ładnie wyrzeźbionymi mięśniami wymaga pracy długi miesiącami, a nawet latami. Utrzymywanie ścisłej diety, treningi 3-4 razy w tygodniu, różnego rodzaju odżywki to tylko niektóre z wymogów koniecznych przy tym do spełnienia. Pojawiają się liczne wyzwania i problemy: ograniczenie alkoholu (ma on bardzo negatywny wpływ na budowanie masy mięśniowej, a dodatkowo odwadnia), kontuzje czy zmęczenie.

Jeśli chodzisz na siłownię, na pewno nie raz miałeś gorszy dzień, w którym nie chciało Ci się ćwiczyć. Byłeś ospały, każde powtórzenie sprawiało Ci trudność. Z myślą o takich dniach przygotowano przedtreningówkę Titan’s Rage. Dzięki niej zwiększysz intensywność treningów, nie będziesz odczuwał zmęczenia, szybciej zregenerujesz się po treningu i zauważysz zwiększoną wydajność. Skąd to wiem? Sam używam Titan’s Rage i widzę tego efekty. Nie jest to kolejny suplement, który nabija kieszeń producentowi, a nie daje żadnych postępów ćwiczącym. Postaram się w tym tekście przybliżyć Wam jego działanie i podać o nim najważniejsze informacje.

Titans Rage opinieTitan’s Rage skład

Titan’s Rage bazuje na czterech efektywnie działających składnikach: kofeinie, taurynie, chlorelli i zielonym jęczmieniu. Zalety kofeiny zna każdy pijący kawę: zwiększa zasoby energii, zmniejszając jednocześnie zmęczenie, polepsza wydolność i koncentrację. Podobne właściwości ma tauryna, która oprócz tego wspomaga transport kreatyny do mięśni, przyspieszając regenerację organizmu po treningu. Chlorella to świetnie źródło aminokwasów BCAA wspomagających wytrzymałość. Zwiększa także nasze pokłady energii i znacznie przyspiesza regenerację komórek. Zielony jęczmień czuwa nad naszą równowagą kwasowo-zasadową. Ciężkie treningi, dieta bogata w mięso i ryż zakwaszają nasz organizm, co niekorzystnie wpływa na działanie całego organizmu. Zielony jęczmień chroni nas przed zakwaszeniem, a dodatkowo zawiera dużo witamin i białka.

Titan’s Rage opinie

Internauci potwierdzają to, co mówi producent: jeśli chcesz mieć efekty z Titan’s Rage musisz regularnie ćwiczyć na siłowni! Nie licz, że coś osiągniesz bez treningu, jedynie stosując różnego rodzaju odżywki. Wśród osób trenujących regularnie ponad 90% zauważa efekty stosowania przedtreningówki Titan’s Rage. Dzięki zwiększonej energii mogą ćwiczyć intensywniej, co przekłada się na wzrost siły i masy mięśniowej. Szczególnie duże postępy widzą przy stosowaniu odpowiedniej diety i dodatkowych odżywek w postaci białka i kreatyny. Zdecydowana większość osób stosujących Titan’s Rage widzi przewagę tego produktu nad innymi przedtreningówkami dostępnymi na rynku.

Titan’s Rage cena

Obecna cena opakowania Titan’s Rage to 99 złotych. Jednak w ramach promocji dostajemy drugie opakowanie gratis, czyli 99zł płacimy za dwa opakowania. Jeszcze bardziej opłacalne jest kupienie trzech opakowań za 139 złotych (2 opakowania + jedno gratis) lub sześciu za 279 złotych (3 opakowania + 3 gratis). Według informacji na stronie producenta opakowanie ma 60 kapsułek, które starczą na 30 treningów (2 kapsułki przyjmujemy na 20-30 minut przed treningiem, popijając szklanką wody). Jeśli trenujemy co dwa dni, to jedno opakowanie może starczyć nam nawet na 2 miesiące.

Titans Rage cena

Titan’s Rage podsumowanie

Zmęczenie na siłowni to problem wielu osób. Ja również długo nie mogłem sobie z tym poradzić. Brak energii skutkował słabymi treningami, które nie zapewniały żadnych postępów. Kilkumiesięczna stagnacja w wynikach zmotywowała mnie do stosowania przedtreningówek. Jednak wszystkie tego typu produkty działały na mnie tylko przez krótki czas. Dodatkowo ich efekt słabł z treningu na trening. Dopiero kiedy zacząłem stosować Titan’s Rage, poczułem zmianę. Nagle znowu miałem energię i motywację do ciężkich treningów. Kiedyś na klatkę robiłem maksymalnie 8 serii i nie miałem siły na następne. Teraz po 12 seriach mam niedosyt, bo nie czuję się w ogóle zmęczony! Jednak dzięki temu robione systematyczne postępy w sile i masie mięśniowej. W pół roku w najważniejszych ćwiczeniach (wyciskanie na płaskiej ławce, martwy ciąg, przysiady) przybyło mi 20-30% siły. Widzę także znaczną poprawę w wyglądzie, bo zyskałem 5 kilogramów mięśni. Chcesz mieć takie efekty? Spróbuj przedtreningówki Titan’s Rage!